Przerażający sen o opętaniu

Moderator: Redaktorzy

Lauren20
Nowy
Nowy
Podziękowano: 1 raz

Przerażający sen o opętaniu

Postautor: Lauren20 » 25 lut 2016, 5:15

Witam. Już parę nocy praktycznie nie śpię czuje jak coś mnie obserwuje i tylko czyha aż zamknę oczy ,by mi pokazywać paskudztwa podobne do dzisiejszego.Dokładnie dziś po 4 miałam istny koszmar. Otóż była w jakimś białym pomieszczeniu całym z kafelek (usmolonym we krwi moczu- i nie wiem czym jeszcze i stałam obok dziewczyny której oczy zmętniały i zaczęła się wić po podłodze-a dokładnie wyginać tak jak gimnastyczki nie potrafią. Była ubrana w białą koszulę szpitalną całą pokrwawioną,włosy miała przetłuszczone i usmolone...białka w pewnym momencie jej zmętniały i źrenice też..Ktoś stał za mną,a ona gapiła się na mnie z podłogi i zachowywała się jakby walczyła z tym . Próbowałam ją dociskać do ziemi bo wyglądała jakby coś ją miało jak zapałkę złamać.W pewnym momencie spojrzała na mnie- to było przeszywające wrażenie jakbym dosłownie to na jawie czuła- i zaczęła nie ludzkim głosem mówić ( i tu niestety zacytuje brzydki fragment który zapamiętałam) "ta dziwka jest moja, zaraz umrze widzisz?" - i dziewczyna wygięła się w łuk pokazując objaw podobny do pośmiertnego- wyciek eem z krocza.. (chore,ale pomijając to) powiedziała wierszem do mnie (i tu nie zacytuje bo nie pamiętam dokładnie) ,że jestem potępiona i będę skończona ....( i następna)..

Nie wiem jak to interpretować ale biorę to za raczej zły znak szczególnie, że miałam już kiedyś historię z "panem w czerni" duch duchem
http://zjawiskaparanormalne.pl/nasze-ro ... ml#p126360 (daję link bo nie chcę kolejny raz tego opisywać).
Ciągle mam silne wrażenie w głowie,że 'muszę..muszę się ratować i iść do kościoła"-a ja takich myśli i potrzeby dotychczas nie miałam (katoliczka niepraktykująca).Znowu od jakiegoś czasu czuje niepokój i problemy z bezsennością..i tym cholernym niewyjaśnionym lękiem
Jedyne co potrafię z tego zinterpretować to to,że koszmar dotyczy środowiska w jakim za niedługo przyjdzie mi pracować ( szpital)...ale czy to tylko seria niefortunnych zdarzeń czy powinna mi się zapalić czerwona lampka z serii "zrób coś z tym bo może być gorzej" nie wiem.
Będę wdzięczna za jakieś odpowiedzi..
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 286 razy
Podziękowano: 259 razy

Re: Przerażający sen o opętaniu

Postautor: oleks24f » 25 lut 2016, 10:14

Hmm, jeśli idziesz do pracy w szpitalu, to być może twoja podświadomość chce cię przed czymś ostrzec. A do jakiego rodzaju szpitala idziesz do pracy ? Bo coś mi mówi że to szpital psychiatryczny, a takie miejsca z reguły nie mają za ciekawej atmosfery. Ja na twoim miejscu pomedytował bym oczyszczając i uspokajając umysł, piszesz też, że jesteś wierzącą osobą więc poproś Jezusa, Boga o pomoc, wsparcie. Pamiętaj nie okazuj czemuś takiemu strachu bo to tylko przyciągnie do ciebie jeszcze więcej negatywnych myśli i wizji. Spokojnie to obserwuj, nie przywiązując się do tego. W pewnym sensie takie coś jest wytworem twojego umysłu, a właściwie zgromadzonych w twojej podświadomości lęków.
Mam nadzieję, że jakoś tam ci pomogłem, choć poczekaj jeszcze na wypowiedzi innych. Przeanalizuj rady które dostaniesz i wybierz spośród nich tą która będzie dla ciebie najodpowiedniejsza, bowiem to co mi lub komukolwiek innemu pomaga, dla ciebie może się okazać bezwartościowe.
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Lauren20
Nowy
Nowy

Postautor: Lauren20 » 25 lut 2016, 19:47

Właśnie chciałabym w CZD ale koleżanka chciała mnie z ciekawości zaciągnąć do nawiedzonego szpitala dla psychicznie chorych i obłąkanych w otwocku zaciągnąć i mam wrażenie, że to może ostrzeżenie bym tam nie szła nią?
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP

Postautor: oleks24f » 25 lut 2016, 20:13

Być może, atmosfera w takich miejscach nie należy do najprzyjemniejszych. I pamiętaj, że to co tam się kiedyś działo w pewien sposób zapisało się w nim. Nie wiem na ile znasz te tematy, ale mówiąc krótko w takich miejscach gromadzi się dużo negatywnej i złej energii, przeżycia i odczucia pacjentów i tak dalej.

Galilieusz
Lauren20
Nowy
Nowy

Postautor: Lauren20 » 25 lut 2016, 21:06

Niestety wiem i ta zła energia dawała mi się nie raz we znaki. Opisywałam na zjawiskaparanormalne to co mnie spotkało jak byłam młodsza i po prostu martwię się czy to tylko zły sen czy to co mnie nękało wróciło..
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP

Postautor: oleks24f » 25 lut 2016, 21:31

Spróbuj poprościć o pomoc Boga jakkolwiek go sobie wyobrażasz, Jezusa, anioły i inne tego typu byty o pomoc i wsparcie. I powtarzam raz jeszcze nie okazuj temu czemuś strachu, bo takie coś na tym właśnie żeruje i z tego czerpie energię twoim kosztem. I niestety poprzez to staje się potężniejsze.

Galilieusz

Wróć do „Nasze Sny”