Nieznajomi w snach

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Biel
Nowy
Nowy
Podziękowano: 2 razy

Nieznajomi w snach

Postautor: Biel » 16 lut 2016, 15:32

Co sądzicie o nieznajomych twarzach goszczących w naszych snach? Albo takich, którzy występują w nich nie jeden, nie dwa, a trzy razy....
омїкяои★

Re: Nieznajomi w snach

Postautor: омїкяои★ » 16 lut 2016, 15:36

To zależy jak na to spojrzeć. Dla mnie nieznajomi w snach to po prostu postacie ze snów, nic specjalnego. Nie traktuje tego jako czegokolwiek więcej niż zwykłego snu.
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Podziękował: 63 razy
Podziękowano: 98 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Sk1nny_B0y » 16 lut 2016, 15:43

Sny jak sny, mi się czasem śni że gram w grę i że jestem główną postacią i co xD
So put your hands up high
And wave 'em side to side,
And when I pull out the nine
You better wave bye bye...

Obrazek
Awatar użytkownika
megara
Początkujący
Początkujący
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: megara » 16 lut 2016, 15:51

Z tego co dobrze pamiętam to tak naprawdę śnią nam się tylko twarze, które kiedyś już widzieliśmy. A nawet codziennie na ulicy mijamy wiele osób i czasami ich twarze mogą się przyśnić.
Awatar użytkownika
Biel
Nowy
Nowy
Podziękowano: 2 razy

Postautor: Biel » 16 lut 2016, 15:54

Dokładnie od dwóch nocy spotykam się we śnie z młodym mężczyzną. Niestety nie pamiętam momentu naszego poznania, a jedynie to, że darzymy się silnym uczuciem miłosnym, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłam w świecie rzeczywistym, a przynajmniej nie aż tak. Dzisiejszej nocy, jak gdyby nigdy nic przywitaliśmy się już jako znające się osoby i spędzaliśmy ze sobą czas, również jako zakochana już para. Istotną informacją może być też to, że ta twarz już kiedyś miała miejsce w moich snach, i, że zawsze jest w kurtce.
Awatar użytkownika
megara
Początkujący
Początkujący
Podziękował: 3 razy
Podziękowano: 15 razy

Postautor: megara » 20 lut 2016, 15:44

Może te sny coś znaczą? Np. jesteście sobie w jakiś sposób przeznaczeni?
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Kontaktowanie:

Postautor: Sk1nny_B0y » 20 lut 2016, 16:29

Gdyby sny miały coś oznaczać to nie było by wesoło, bo już dawno byłbym uprowadzony prze kosmitów albo bym polował z dachu na zombie.

Obrazek
kaplanka
VIP
VIP
Podziękował: 24 razy
Podziękowano: 33 razy

Postautor: kaplanka » 20 lut 2016, 20:13

Dobre Conan wiedziałam że mogę na ciebie liczyć. Tak naprawdę pewne osoby mają tobie coś do przekazania. Niekoniecznie musi być to odzwierciedleniem aktualnego wydarzenia, równie dobrze owe wydarzenie może być w czasie przyszłym. Jednak musisz być na to przygotowany, sny to symbol i jak ten symbol odczyta szczęśliwego tak będziesz wiedział co cie czeka. I jak mocno jesteś czy będziesz powiązany z daną osoba. Sorki tablet nie nadąża z a nim.
miłość jest piękna nawet w późnym wieku
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Kontaktowanie:

Postautor: Sk1nny_B0y » 21 lut 2016, 13:44

Czyli muszę robić zapasy na epidemię zombie ? 8)

Obrazek
Awatar użytkownika
Ratchet44
Nowy
Nowy

Postautor: Ratchet44 » 30 mar 2016, 16:31

Do pana admina-którego-nicku-nie-jestem-w-stanie-wymówić-i-nawet-nie-będę-próbował:
Sny snom nierówne. Jedynym słusznym stwierdzeniem jest to, że nie mają znaczenia dosłownego. Jeśli grasz do wieczora często i kładziesz się spać zaraz po tym, to nie dziw się, że masz sny o takiej tematyce, a nie innej ;) Aczkolwiek sny zawierają symbole, przekazy. Część jest "uniwersalna" dla każdego człowieka, część rozpoznać i zinterpretować przez pryzmat swoich przeżyć może tylko osoba, której się dany sen śnił.

Jeśli chodzi zaś o osoby, których nie znamy - w moim przypadku śniła mi się osoba, którą poznałem dobry rok po serii snów z jej udziałem, więc może to być jakiś zwiastun. Jeśli wierzysz w różne byty, to może to też być jakiś Twój stróż, czy coś w tym rodzaju, albo zmaterializowane, upersonifikowane Twoje wewnętrzne emocje. Zależy od tematyki snów.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, o.

Wróć do „Nasze Sny”