Sen o podróży i teleportacji

Moderator: Redaktorzy

Adeptus
Nowy
Nowy

Sen o podróży i teleportacji

Postautor: Adeptus » 21 maja 2020, 10:57

Często mi się śni, że gdzieś mam wyruszyć, ale za Chiny Ludowe nie mogę. Ciągle łażę bez sensu, okazuje się, że muszę zrobić jeszcze coś bezsensownego, że mój autobus już odjechał, że jestem na złym dworcu, że nie mogę odczytać rozkładu, cokolwiek. Jakiś czas temu miałem podobny sen, siedziałem na dworcu kolejowym i bezskutecznie próbowałem wyruszyć w podróż, w końcu się wkurzyłem i powiedziałem sobie "to jest sens, mogę się teleportować i już" (taki przebłysk świadomego snu, których na ogół nie ma). I zniknąłem. Co ciekawe, wówczas sen nie podążył za "moją postacią", tylko skupił się na oburzonych kolejarzach, którzy zaczęli się gromadzić mówiąc coś w stylu "ale jak to teleportacja? Tak nie można!". Jakby moja podświadomość miała mi za złe, że złamałem świętą zasadę moich snów "Nie da się podróżować" i obszedłem blokadę.
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 302 razy
Podziękowano: 288 razy

Re: Sen o podróży i teleportacji

Postautor: oleks24f » 01 sie 2020, 21:41

Ja bym powiedział, że to była podróż w paralelną rzeczywistość. Tyle się już tego przeżyłem w moich doświadczeniach, że nikt mi nie wmówi, że one nie mają miejsca
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 22 razy

Re: Sen o podróży i teleportacji

Postautor: fenikste » 04 wrz 2020, 17:29

Podróż której niemożna rozpocząć ma określać zatrzymanie rozwoju, wielu ludziom śnią się podobne sny, wyrwanie się z oków oszukańczej poprawności przez wykorzystanie zdolności oraz oburzenie tym kolejarzy itd... ma nam dać do myślenia że to zatrzymanie ludzkości nie będzie trwać wiecznie jak źli by chcieli , teleportacja ma dać do zrozumienia że podróż ta przyspieszy drastycznie wbrew woli systemu którym władają źli.

Otóż stworzyciel nie broni ludziom wykorzystywać swoich zdolności jakie umieją w celu rozwoju czy pomocy sobie i innym, to źli degradują cywilizację by zapomniała iż takie zdolności posiadają wszyscy bez wyjątku jednak nie mają czasu na zgłębianie. Przebłysk ma za zadanie uświadomić Ci że masz doświadczenie i wiedzę by pokonać problem choć źli zrobili wszystko byś nie pamiętał przez reinkarnacje kim byłeś wcześniej i co się nauczyłeś.
Brak pamięci zdolności nie powoduje ich braku tylko ich ukrycie przed twoją świadomością co nie znaczy że ich nie posiadłeś.

Co do snów , pamiętajcie ludzie że naukowcy pomału odkrywają znamiona duszy nie tylko w ludziach ale także zwierzętach i roślinach, są prowadzone badania na szeroką skalę w tej dziedzinie gdyż ludzie nie są już głuptakami i potrafią łączyć fakty bardziej konstruktywnie niż dawniej i mają ku temu dużo lepsze instrumenty badawcze. Wynika bowiem z tego że gdy człowiek odnajdzie duszę, związek przyczynowo-skutkowy określa logicznie jasno iż ktoś te duszę musiał stworzyć , biorąc pod uwagę iż nie mógł być to żaden człowiek chyba że tworzył ją nieświadomie, czego droga logiczna kończy się jednak na kimś kto stworzył ją pierwszy raz coś analogicznie do jajka i kury, wnioskuje iż istota problemu a jednocześnie rozwiązanie zawiera się w naszej przestrzeni życiowej i jest to centrum planety jako idealne centrum energii świadomej z której wzorem są Lustra Kozyriewa gdzie ludzie wchodzą bezpośrednio w kontakt z stwórcą którym jest Ziemia na której żyją a w zasadzie jej 2 metrowe centrum enegetyczne bez którego nie możliwe jest istnienie życia na planecie.

A co jeśli planeta straci atmosferę a wszechogarniające zero bezwzględne ostudzi planetę aż do jądra? Co wtedy? Na mój nos kończy się energia z której świadomość może korzystać i zostaje uwięziona w zastygłym jądrze. A co gdyby takie jądro innej planety rozgrzać? Na pewno odpowiedź wam się już nasunęła sama. Aktualnie jądro Marsa zaczyna zwiększać temperaturę po odzyskaniu sprawności zacznie manipulować dostępnymi atomami , będziemy świadkami jak powstało niegdyś życie na planecie , może nie w czasach tworzenia się planet kiedy wszystkie były kulami lawy ale zauważymy pewną zależność magnetyczną którą inżynierowie znają już bardzo dobrze , powstanie energia z pola grawiatacyjnego zwiększającego temperaturę w jądrze. Mars pomału się budzi , były obserwacje przez astronomów sytuacji zachodzącej na Marsie , przez sceptyków olane za kilkaset lat zmienią planetę nieodwracalnie :)

idę coś robić :D
“There is only one good, knowledge, and one evil, ignorance.”
― Socrates

Wróć do „Nasze Sny”