Hedongu

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Ona89
Administrator
Administrator
Podziękował: 185 razy
Podziękowano: 75 razy

Hedongu

Postautor: Ona89 » 21 sty 2018, 18:56

Witajta.
Opiszę swój sen.Śniłam,że jestem z córką i mężem i chyba tam też był gdzieś mój syn w chinach,indiach?
Oglądaliśmy dom drewniany z płaskim wejściem. Wszystko to było jak w skansenie.Odrobinę stare ,ale jakby nowe.Pamiętam grupę dziewczynek ubranych w coś jak hidzab ,ale były hinduskami.Moja córka chciała się z nimi bawić i przyłączyła się do ich wycieczki,ale zaczęłam ją tracić z oczu.Miała chustkę na głowie.Gdy podeszłam ich opiekunka popatrzyła na mnie złym wzrokiem i zabrała dziewczynki(moja córka ze mną została).Nagle wyszłam przed przód.Zobaczyłam dolinkę w niej dzieci.Poczułam ,że ktoś mnie łapie za ramie. Zobaczyłam mężczyznę ,który wyglądał jak jakiś mnich buddyjski.Unieśliśmy się i zanurkowałam z nim w oceanie,ale z tego oceanu było widać tych chłopców pracujących w dolince.Mieli słomkowe kapelusze na głowach.Byłam naglę mężczyzną(podkreślam,że wcześniej w tym śnie byłam sobą ubraną w suknie na biało)Ten człowiek uniósł palec i wskazał na tych chłopców.Zobaczyłam jak coś do nich podlatuje i zabiera z ich ciała coś jak dusze coś złotego jakąś energię.Wtedy ten człowiek powiedział:Zabierają im hedongu.Energię.Oni żyją ,ale są jakby martwi.Wtedy się obudziłam :)Słowo hedongu,które nie wiem co znaczy wciąż mi dźwięczy w uszach.Pozdrawiam Ona89
Obrazek
Awatar użytkownika
Chelsy
Początkujący
Początkujący
Podziękowano: 2 razy

Re: Hedongu

Postautor: Chelsy » 23 wrz 2018, 12:34

Poczytalam przed chwila, ze hendogu oznacza piekno. Moze chodzilo o to, ze to cos, co do nich podlatywalo, zabiera im piekno duszy lub pozytywna energie.

Wróć do „Nasze Sny”