Laleczki VooDoo

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Linkerka
VIP
VIP
Podziękował: 13 razy
Podziękowano: 25 razy

Laleczki VooDoo

Postautor: Linkerka » 22 lip 2016, 13:12

:rofl: Hej. Często zastanawiała mnie skuteczność laleczek VooDoo i to czy można też ja wykorzystać do dobrych rzeczy a nie tylkl do lamiana innym kości :D powszechnie wiadomo że takowa laleczka musi być wypełniona wata? Wiórkami lub innym wypelnieniem, do każdej laleczki należy dodać jakąś rzecz osobistą osobnika na którym chcemy wykonać "czary" , oraz najlepiej włosy lub chusteczkę w która daną osobą się wycierała, choć zazwyczaj uważa się ze włosy są do tego najlepsze. Dana laleczke trzeba zaszyc razem z wyżej wymienionymi rzeczami. Najlepiej utworzyć kształt człowieka. Do zrobienia twarzy należy użyć wosku lub przykleić zdjęcie osoby. Następnie trzeba naszykowac sobie szpilke lub igle i odmówić " zaklęcie ". Na Internecie są różne wersje. Co do ich skuteczności jedne działają inne nie. Zależy jak silne emocje i wibracje łączą nas z ofiarą. Formułę można też wymyśleć samemu. Nie polecam korzystania z tych laleczek gdyż można zrobić komuś ogromną krzywdę. Jeśli chcemy się na kimś odegrać polecam zajmujących się tym wrozbitow i magikow. Samoistne zabawy bywają groźne również dla nas
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP
Podziękował: 125 razy
Podziękowano: 282 razy

Re: Laleczki VooDoo

Postautor: Lakshmi » 22 lip 2016, 23:19

Zastanawiam się czemu ma służyć ten post?
Awatar użytkownika
psyxishna
Przeciętniak
Przeciętniak
Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 21 razy

Postautor: psyxishna » 23 lip 2016, 22:33

Ktoś tu chyba chce być sadystą, no nieźle xd
Awatar użytkownika
Książę Ciemności
Żyjący Forum
Żyjący Forum
Podziękował: 26 razy
Podziękowano: 49 razy

Postautor: Książę Ciemności » 25 lip 2016, 14:30

Czytałem kiedyś o tym na necie. Podobno pierwsze laleczki miały właśnie służyć "zaklinaniu szczęścia" tej osobie. Dopiero później ludzie wszystko spier... Popsuli! Poszukaj po necie, powinno coś o tym być.
Awatar użytkownika
czarnyTrójkąt
VIP
VIP
Podziękował: 4 razy
Podziękowano: 8 razy

Postautor: czarnyTrójkąt » 09 gru 2016, 14:48

Tzw. "laleczka voo doo to tylko rekwizyt :) można się obejść bez niej z takim samym skutkiem! Wystarczy wykonać jeden gest a w przestrzeń "pchnąć" jedno słowo z takim samym ładunkiem i...już!
Afrykańscy "czarownicy" lubują się w tajemniczości bo lubią zastraszenie które skutkuje nieuzasadnionym szacunkiem.
A co do szczęścia poprzez voo doo ?? być może jest to osiągalne - ale to zależy od ducha wcielonego a nie od hokus pokus voo doo!
عش ودع غيرك يعيش
kaplanka
VIP
VIP
Podziękował: 24 razy
Podziękowano: 33 razy

Postautor: kaplanka » 08 sie 2017, 8:25

lskshmi sądzę ze po to abyśmy mieli potem co robić.juz wiem skąd się biorą wszystkie pseudo opętania.wiedze z Internet i trzeba umieć rozgraniczac inaczej można sobie narobić niezłego bigosu.zawsze wychodzę z założenia że najpierw bhp teoria potem ewentualnie praktyka ale praktyka z intencją najlepszą dla siebie i klienta
miłość jest piękna nawet w późnym wieku
Awatar użytkownika
Lakshmi
VIP
VIP
Podziękował: 125 razy
Podziękowano: 282 razy

Postautor: Lakshmi » 08 sie 2017, 23:30

kaplanka moje juz siedza cicho od 2012 roku:) Co narozrabialy to ich teraz przyszedl na nie czas pokory:))))
kaplanka
VIP
VIP

Postautor: kaplanka » 10 sie 2017, 8:45

lskshmi moja ciemna strona już poza mną również.papierowego kolegi już nie ma i już nie wraca.brak mu punktu zaczepienia.jestem teraz na drodze poznawania jasnego światła prostuje się wszystko .dlugo trwało zanim załapałam i nie mam zamiaru tego zmarnować.dostaje dużą dawkę lekcji pokory i przyjmuje ja.
Awatar użytkownika
fenikste
Nowy
Nowy
Podziękowano: 1 raz

Postautor: fenikste » 12 paź 2018, 18:43

Laleczki już nie działają , bardzo mi przykro :)
kaplanka
VIP
VIP

Postautor: kaplanka » 31 paź 2018, 16:34

Nie bardzo rozumiem ostatnia wypowiedź i chyba nie mam zamiaru się w nią zaglebiac

Wróć do „VooDoo”