Laleczki VooDoo

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 6 razy

Re: Laleczki VooDoo

Postautor: PomiotSzatana » 05 maja 2019, 9:49

fenikste pisze:Laleczki już nie działają , bardzo mi przykro :)

Skoro "już nie działają", to sugerujesz, że kiedyś działały. A skoro przestały wg. Ciebie działać, to proszę o argumenty za oraz dowody i eksperymenty potwierdzające tę tezę.

Rozumiem sceptycyzm, ale to forum dyskusyjne o tej tematyce. Posty tego typu "To nie istnieje, bo nie", nie powinny mieć miejsca.
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Podziękował: 10 razy
Podziękowano: 14 razy

Postautor: fenikste » 06 maja 2019, 15:08

To nie laleczki działały tylko złe dusze przez nie a że ich ilość spadła do śladowych wartości więc i przestają działać laleczki, myslałem że wiesz jak to działa xd bo chyba nie myslaleś że laleczka sama w sobie ma moc xd no chyba ze ją napromieniujesz hahah, nikt normalny ani zadna dobra dusza nie para się takimi rzeczami , a same obiekty mają pomagać w skupieniu się bo ludzie mają to do siebie że nie umią tego robić w inny sposób, niczym literacka personifikacja , dlatego uważam wszystkich magików za tępe pały bo nie umią tego zrobić bez obiektów - przynajmniej wiekszość.

Teraz jaśniej kapłanka i pomiot?

A badania jakie chcesz niby? Empiryczne? To zrób sobie laleczke zbinduj ją do kogoś i dźgaj w rozpaczy xd

Jeśli pytasz czy laleczki działały pomiot -niewiem , wiem że mozna w ten sposób pomóc sobie w działaniu okreslając czym lub kim jest przedmiot odpada Ci w ten sposób skomplikowane skupianie się na jednej rzeczy mniej ;D jak ktoś wie o czym mowie w sensie złozonosci to rozumie o czym mowie w tym momencie. Prawda jest taka że jeszcze trzeba wiedzieć co się robi bo to podstawa hah , laleczkę se każdy moze zrobić ale zastanawiam się czy wogóle ktoś wie jak jej użyć efektywnie.

Samo VooDoo to zaklinanie tak jak i druidzi zaklinali zwierzeta czy wrożki swoje różdzki czy też wiedzmy miotły? Można generalnie uznać to za ociemniałość ludu naprzeciw magika , ale mozna też wyłuskać sedno i fakt że jest mozliwe oddziaływanie tego typu czego nie neguje.

Dodam tylko że wiecej ludzi co roku umiera na powikłania grypy na świecie niż z powodu praktyk magicznych VooDoo więc zwykły wirus ma wiekszą moc jak ta laleczka z operatorem w sumie xD Traktowałbym to raczej marginalnie.
Awatar użytkownika
PomiotSzatana
Nekromanta
Nekromanta
Podziękował: 2 razy
Podziękowano: 6 razy

Postautor: PomiotSzatana » 06 maja 2019, 18:00

Pytałem o poparcie Twojej tezy, bo nie siedzę w Twojej głowie i nie znam Twoich myśli. A co do eksperymentów - pytałem na jakiej podstawie to stwierdzasz? Wyczytałeś w internecie?

Wróć do „VooDoo”