Instrukcja życia w uniwersum holograficznym

Moderator: Redaktorzy

zebulonow07
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Re: Instrukcja życia w uniwersum holograficznym

Postautor: zebulonow07 » 10 sty 2021, 11:17

danut pisze:A czytać nie umiesz? Przekształcasz każde słowo z Biblii, dodajesz wciąż maniakalnie informacja, nośnik informacji, wibracja itp. słowa. A wiesz dlaczego jest to ostrzeżenie? Po to, by nie dodawać, ani nie ujmować słów Biblii? Tłumaczący strzegli tej zasady , bo każde takie manipulowanie słowami utrudnia interpretacje tego co autor miał na myśli, narzuca swój wymysł do tego i zmienia sens zdań.

Wskazań brak, natomiast kłamiesz, a kłamstwo jest nienawiścią, bo tłumaczę biblijne synonimy, symbole, alegorie etc... Które nazywasz manipulacją, czyli kłamstwo nienawiści jest źródłem wszelkich dramatów, cierpień i śmierci.
danut
VIP
VIP
Podziękował: 339 razy
Podziękowano: 205 razy

Postautor: danut » 10 sty 2021, 11:46

Myślisz, że jeśli Ty napiszesz, że coś białego jest czarne to wszyscy Ci przyklasną i uznają, że tak jest. :) Nic bardziej mylnego. Tak samo jak starotestamowcy nie mieli pojęcia Kim jest Bóg i przedstawiali Go na pogański sposób jakiegoś władcy plemiennego dającego rozkazy, karającego i zniewalającego króla, gdzie aż roi się od niemoralności i sposobu jej przestrzegania. Dziś robisz to Ty, bo myślisz ze według twojego głosu/ nośnika informacji stanie się i będziesz tworzył świat, jak to i magowie ongiś myśleli. To jest zupełne zaprzeczenie odkryciom nauki, którą dodatkowo tu wklejasz bezpodstawnie i nie rozumiejąc jej. Informacja to dla Ciebie wypowiedziane słowo, a tymczasem rozbito cząstki i sprowadzono je do fali światła niosącego informacje, kubit światła to też kubit informacji, do takiego stanu rozbito atom, tak że każdy element świata jest nią tworzony i z niej złożony i nie ma kto wypowiadać tego słowa i machać różdżką czarodziejską a dzieje się według tego co ta fala sobą niesie i jaki ma kierunek. Zgodzę się, że w wielu wypowiedziach Jezusa jest zawarty opis działania rzeczywistości, którym odpowiadają te holograficzne zasady, ale ani razu nie musiał w tych opisach dodawać takich naukowych określeń, nikt ich wtenczas nie używał i nie rozumiał a zobrazować to było można w sposób o wiele prostszy i tak też to zrobił Jezus. O wiele większe znaczenie ma też wytłumaczenie zjawisk w taki przystępny sposób niż zaśmiecanie tego niby tłumaczenia pustymi nazwami, które czytającemu niczego nie obrazują.
zebulonow07
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: zebulonow07 » 10 sty 2021, 11:55

danut pisze:Myślisz, że jeśli Ty napiszesz, że coś białego jest czarne to wszyscy Ci przyklasną i uznają, że tak jest. :) Nic bardziej mylnego. Tak samo jak starotestamowcy nie mieli pojęcia Kim jest Bóg i przedstawiali Go na pogański sposób jakiegoś władcy plemiennego dającego rozkazy, karającego ......

Cząstka elementarna jest wirową formą energii z zamieszczonym rodzajem informacji, którą ty kwestionujesz. Stając się źródłem wszelkich dramatów, cierpień i śmierci pod paragrafem.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 10 sty 2021, 12:11

No chyba mnie ściśnie haha Fala - określenie odnosi się do przenoszenia energii i informacji ze źródła do przestrzeni. Materia jest tworzona przez takie fale, bo na nie ostatecznie rozbito cząstki . Skąd pomysł o wirowym ruchu ? http://www.fizykon.org/drgania_fale/fal ... t_fala.htm
zebulonow07
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: zebulonow07 » 10 sty 2021, 15:15

danut pisze:No chyba mnie ściśnie haha Fala - określenie odnosi się do przenoszenia energii i informacji ze źródła do przestrzeni. Materia jest tworzona przez takie fale, bo na nie ostatecznie rozbito cząstki . Skąd pomysł o wirowym ruchu ? http://www.fizykon.org/drgania_fale/fal ... t_fala.htm

Od czasu Kelvina wiemy, że cząstka elementarna jest wirem energii z zamieszczonym rodzajem informacji. Światło ruchem falowym, czyli fizyczne uniwersum należy rozważać w kategoriach fal i wirów. Tylko kłamcy ziejący nienawiścią, negują i manipulują rzeczywiste i rzetelne fakty, zbieżne z Biblią.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 10 sty 2021, 15:59

Ale Ty bzdury piszesz, czyżbyś uwazał się za naukowca i wypisywał tu swoje dyrdymały za odkryte prawa http://www.if.pw.edu.pl/~wosinska/am2/w ... 7/main.htm
Kogo nazywasz kłamcą? Coś Ty człowieku odkrył? Biblię spisywali ludzie, którzy czegoś doświadczyli/mistycy, coś zaobserwowali i opisywali to swoim językiem i pojmowaniem. Czegoś Ty doświadczył, że starasz się tu mądrzyć, innych oceniać i im rozkazywać? Nie masz bladego pojecia też nad czym pracują fizycy i astronomowie współcześni, jakie prowadzą doświadczenia, z których wyciągają wnioski mogące rzucać światło na filozofię i poznanie, bo tych wniosków też nie rozumiesz. Jak już wspominasz Kelvina to doucz się o rozpraszaniu energii i zasadach entropii (miary nieuporządkowanego ruchu mikrocząsteczek). To co zauważyłam w Twojej pisaninie to nieudolne popieranie ezoterycznych i sekciarskich bzdur wszelakich zaklinaczy i bioenergetyków od aur i pól astralnych. Nic tylko afrykańskie bębny i ruchy wirowe ciała w tańcach obrzędowych tu dodać i już stworzycie rzeczywistość. I być może przed takimi twórcami ostrzega Biblia i być może tak wprowadza się zakłócenia w rytm naturalnych zjawisk dziejących się według Prawa i Nadświadmości(Boga)
zebulonow07
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: zebulonow07 » 10 sty 2021, 16:46

danut pisze:Ale Ty bzdury piszesz, czyżbyś uwazał się za naukowca i wypisywał tu swoje dyrdymały za odkryte prawa http://www.if.pw.edu.pl/~wosinska/am2/w ... 7/main.htm
Kogo nazywasz kłamcą? Coś Ty człowieku odkrył? Biblię spisywali ludzie, którzy czegoś doświadczyli/mistycy, coś zaobserwowali i opisywali to swoim językiem i pojmowaniem. Czegoś Ty doświadczył, że starasz się tu mądrzyć, innych oceniać i im rozkazywać? Nie masz bladego pojecia też nad czym pracują fizycy i astronomowie współcześni, jakie prowadzą doświadczenia, z których wyciągają wnioski mogące rzucać światło na filozofię i poznanie, bo tych wniosków też nie rozumiesz. Jak już wspominasz Kelvina to doucz się o rozpraszaniu energii i zasadach entropii (miary nieuporządkowanego ruchu mikrocząsteczek). To co zauważyłam w Twojej pisaninie to nieudolne popieranie ezoterycznych i sekciarskich bzdur wszelakich zaklinaczy i bioenergetyków od aur i pól astralnych. Nic tylko afrykańskie bębny i ruchy wirowe ciała w tańcach obrzędowych tu dodać i już stworzycie rzeczywistość. I być może przed takimi twórcami ostrzega Biblia i być może tak wprowadza się zakłócenia w rytm naturalnych zjawisk dziejących się według Prawa i Nadświadmości(Boga)

Według ciebie jak zaistniał świat materialny umownie nazwany. Proszę o szczegóły.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 10 sty 2021, 18:11

A to se znajdź moje wypowiedzi, przeczytaj książkę to poznasz szczegóły mojej filozofii sięgającej również do osobistego poznania i wiedzy naukowej obecnej a nie do tej materialistycznej przestarzałej. Na pewno nie tak jak piszesz "(Holografia - fotografia laserowa tworząca trójwymiarowy obraz przedmiotu,którego najmniejszy fragment zawiera wiedzę o całości, czyli holograficzna struktura całości odkryta przez D Gabora w 1971r.

Ogólna teoria względności A.Einsteina, w której przestrzeń jest materialna, przy czym materia jest jednocześnie ciałem stałym i wibracjami o różnej częstotliwości - nośnik informacji." Jeśli Bóg miałby być projektorem wyświetlającym GOTOWE myśli w przestrzeni, pyk, cyk i stają się one takimi jak chce, to musiałby być twórcą także najgorszego zła i okrucieństw w tym świecie. Nielogiczne jest uważanie się za coś nie posiadającego woli, żyjącego i odczuwającego tylko po to, by jakiaś poteżna istota mogła sobie marzyć i wymyślać sobie scenariusze do swojego filmu. Komu i czemu miałoby to służyć? A drugie pytanie to jak najpierw ta istota miałaby stworzyć siebie i jak stać się od razu wszechwiedzącą? Jest ewolucja świadomości, rozwój jej od pierwszego Słowa i od pierwszej logicznej myśli, na tej samej zasadzie jak rzeczywistość kształtuje się powoli i rozwija się. Jeśli włączyć w to Boga, to jest ON Prawem/ fizycznymi zależnościami, które próbuje odgadnąć nauka i według których ewoluująca zewsząd świadomość te rozproszone informacje scala i odpowiednio kształtuje w zgodny do tych nie dających się ominąć praw- obraz. Nikt nie jest jednocześnie ciałem stałym ani żadnymi wibracjami - co to za głupota? To cząstka raz jest falą a raz obieramy ją jako coś skupionego materialnego a za tym stoi też prawa o nielokalności. http://madreksiazki.org/kategorie/filoz ... dzialanie/. Wszechwiedza/ świadomość wszystkiego jest ogarnięciem, skupieniem i zapanowaniem nad wszechinformacją czyli nad zbiorem świadomosci cząstkowych i rówież rozwojowych, a te posiada nawet najmniejsza żywa komórka i nie tylko człowiek, bo także przyroda.
zebulonow07
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: zebulonow07 » 10 sty 2021, 19:14

danut pisze:A to se znajdź moje wypowiedzi, przeczytaj książkę to poznasz szczegóły mojej filozofii sięgającej również do osobistego poznania i wiedzy naukowej obecnej a nie do tej materialistycznej przestarzałej. Na pewno nie tak jak piszesz "(Holografia - fotografia laserowa tworząca trójwymiarowy obraz przedmiotu,którego najmniejszy fragment zawiera wiedzę o całości, czyli holograficzna struktura całości odkryta przez D Gabora w 1971r.

Ogólna teoria względności A.Einsteina, w której przestrzeń jest materialna, przy czym materia jest jednocześnie ciałem stałym i wibracjami o różnej częstotliwości - nośnik informacji.".....

Brak praprzyczyny i szczegółów zaistnienia uniwersum.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 10 sty 2021, 19:34

zebulonow07 pisze:
danut pisze:A to se znajdź moje wypowiedzi, przeczytaj książkę to poznasz szczegóły mojej filozofii sięgającej również do osobistego poznania i wiedzy naukowej obecnej a nie do tej materialistycznej przestarzałej. Na pewno nie tak jak piszesz "(Holografia - fotografia laserowa tworząca trójwymiarowy obraz przedmiotu,którego najmniejszy fragment zawiera wiedzę o całości, czyli holograficzna struktura całości odkryta przez D Gabora w 1971r.

Ogólna teoria względności A.Einsteina, w której przestrzeń jest materialna, przy czym materia jest jednocześnie ciałem stałym i wibracjami o różnej częstotliwości - nośnik informacji.".....

Brak praprzyczyny i szczegółów zaistnienia uniwersum.

Praprzyczyna to jest zalążek /źródło/ początek a reszta to rozwój. U Ciebie to stały gotowy Bóg tworzy twardą stałą skonczoną rzeczywistość oraz Uniwersum cały wszechświat, no wiesza sobie bombki na choince koniec kropka :D Znasz szczegóły Uniwersum? A to ciekawe, bo nikt nie ujrzał jeszcze granic kosmosu i nie wyliczył w nim szczegółów. Ponadto ten wciąż jest zmienny, rozrasta się umiera i odradza się od nowa i wciąż żyje, i wciąż podlega fizycznym prawom jak wszystko.
Nadto to jest Twój temat i to twoje pisanie tu jest poddawane ocenom i to Ty obroń swoje zapisane w nim twierdzenia. Możemy od początku cytować Cię i rozpracowywać podstawy tych twierdzeń - fałsz/ prawda. Nie chce mi się tego robić dlatego uogólniam ale też po każdym twoim - wibracja, nośnik informacji, dźwięk, słowo - musiałabym napisać to samo co wyżej, no bo niby do czego to ma się odnosić?

Wróć do „Chrześcijaństwo”