Instrukcja życia w uniwersum holograficznym

Moderator: Redaktorzy

zebulonow07
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Re: Instrukcja życia w uniwersum holograficznym

Postautor: zebulonow07 » 09 sty 2021, 11:17

oleks24f pisze:Hehh, ja manipuluje? Kolego sympatyczny wskaż mi gdzie. Poza tym podaj naukowców, bo z tego co wiem Teoria Próżni Fizycznej nie jest powszechnie uznana. To prędzej pasuje do Hybrida wyżej. On piszę że Susskind, Maldacena i wielu innych to hopsztaplerzy. Ja nigdzie tak nie napisałem. Wręcz przeciwniej sam interesuje się wielowymiarowymi teoriami, widząc w nich potencjał w celu unifikacji praw fizyki. Kto wie być może jest to faktycznie klucz do umysłu Boga.
Ja tylko mówię, że trzeba tu podchodzić niebezkrytycznie. I to że na dzień dzisiejszy nie dysponujemy nawet wymaganą dużą energią, by je w pełni przetestować. Teorii Szypowa być może nawet nigdy nie będziemy mogli, poza matematyczno - logicznymi rozważaniami. Co nie oznacza by jej nie studiować.
I nie mów mi tylko, że dostał on Nagrodę Nobla, bo za długo siedzę w Fizyce teoretycznej, by nie znać zdania o tego typu rozważaniach wielu ....

Teoria strun i inne teorie bez praprzyczyny, nie powinny być rozważane przy zaistnieniu uniwersum. Wskazania czołowych noblistów z fizyki teoretycznej mają praprzyczynę, która zbieżna jest z Biblią, że Bóg Wszechmogący twórczą myślą stworzył system duchowo - informacyjny, w którym negatywne myśli, słowa i uczynki, czynią destrukcyjne falowe zakłócenia, za które na pewno poniesie się konsekwencje. Niesprawiedliwie byłoby, gdyby nie były ponoszone konsekwencje. Świadomość i wiedza, nie stoi w opozycji do postępu technologicznego i żadnej dziedziny życia, tylko powoduje wzrost świadomości etycznej i ekologicznej. Negacja rzeczywistych i rzetelnych faktów jest dezinformacją, sabotażem i nienawiścią, za które poniesie się konsekwencje w tunelu uczynków swoich, udowodniony empirycznie i naukowo.
danut
VIP
VIP
Podziękował: 339 razy
Podziękowano: 205 razy

Postautor: danut » 09 sty 2021, 12:46

Ale fanatyczne hasła ani naukowe, ani religijne nigdy nie były i nie będą rzetelnymi faktami. Prawdę - rzetelne fakty zdobywa się w trudzie idąc przez wyboistą drogę wciąż dalej i dalej i na ten czas nie można stwierdzić czegoś takiego, że zdobyliśmy szczyty. "Ojcze przebacz im, bo nie wiedzą co czynią" - jedno z ostanich zdań wypowiedzianych przez Jezusa.
Awatar użytkownika
oleks24f
Administrator
Administrator
Podziękował: 330 razy
Podziękowano: 300 razy

Postautor: oleks24f » 09 sty 2021, 13:03

zebulonow07 pisze:
oleks24f pisze:Hehh, ja manipuluje? Kolego sympatyczny wskaż mi gdzie. Poza tym podaj naukowców, bo z tego co wiem Teoria Próżni Fizycznej nie jest powszechnie uznana. To prędzej pasuje do Hybrida wyżej. On piszę że Susskind, Maldacena i wielu innych to hopsztaplerzy. Ja nigdzie tak nie napisałem. Wręcz przeciwniej sam interesuje się wielowymiarowymi teoriami, widząc w nich potencjał w celu unifikacji praw fizyki. Kto wie być może jest to faktycznie klucz do umysłu Boga.
Ja tylko mówię, że trzeba tu podchodzić niebezkrytycznie. I to że na dzień dzisiejszy nie dysponujemy nawet wymaganą dużą energią, by je w pełni przetestować. Teorii Szypowa być może nawet nigdy nie będziemy mogli, poza matematyczno - logicznymi rozważaniami. Co nie oznacza by jej nie studiować.
I nie mów mi tylko, że dostał on Nagrodę Nobla, bo za długo siedzę w Fizyce teoretycznej, by nie znać zdania o tego typu rozważaniach wielu ....

Teoria strun i inne teorie bez praprzyczyny, nie powinny być rozważane przy zaistnieniu uniwersum. Wskazania czołowych noblistów z fizyki teoretycznej mają praprzyczynę, która zbieżna jest z Biblią, że Bóg Wszechmogący twórczą myślą stworzył system duchowo - informacyjny, w którym negatywne myśli, słowa i uczynki, czynią destrukcyjne falowe zakłócenia, za które na pewno poniesie się konsekwencje. Niesprawiedliwie byłoby, gdyby nie były ponoszone konsekwencje. Świadomość i wiedza, nie stoi w opozycji do postępu technologicznego i żadnej dziedziny życia, tylko powoduje wzrost świadomości etycznej i ekologicznej. Negacja rzeczywistych i rzetelnych faktów jest dezinformacją, sabotażem i nienawiścią, za które poniesie się konsekwencje w tunelu uczynków swoich, udowodniony empirycznie i naukowo.

Zacytuj tu tych noblistów bardzo proszę z chęcią poczytam ;) Proszę cię o to już drugi raz, bo ciągle się na nich powołujesz, ale nie powiesz którzy to konkretnie :P Ale że jestem uparty będę cię prosił do skutku.

Hmm, obawiam się że nie dało by się tego udowodnić empirycznie. Matematycznie tak, ale na pewno nie na gruncie współczesnej fizyki doświadczalnej. Ehh, nie wiem jak mam ci to wytłumaczyć
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
zebulonow07
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: zebulonow07 » 09 sty 2021, 13:35

oleks24f pisze:
zebulonow07 pisze:
Ja tylko mówię,......

Zacytuj tu tych noblistów bardzo proszę z chęcią poczytam ;) Proszę cię o to już drugi raz, bo ciągle się na nich powołujesz, ale nie powiesz którzy to konkretnie :P Ale że jestem uparty będę cię prosił do skutku.

Hmm, obawiam się że nie dało by się tego udowodnić empirycznie. Matematycznie tak, ale na pewno nie na gruncie współczesnej fizyki doświadczalnej. Ehh, nie wiem jak mam ci to wytłumaczyć

Oto czołowi nobliści z fizyki teoretycznej: Einstein, Heisenberg, Bohr, Schrodinger, Eddington, Planck etc...
Awatar użytkownika
oleks24f
Administrator
Administrator
Podziękował: 330 razy
Podziękowano: 300 razy

Postautor: oleks24f » 09 sty 2021, 19:00

Hmm, Einstein faktycznie używał parokrotnie pojęcia Boga ale obawiam się że nie w taki sposób jak ty to pojmujesz. Bóg Einsteina to bardziej sama natura, prawa fizyczne. Bóstwo pojmowane na wzór panteizmu Barucha Spinozy. Einstein odrzucał Boga osobowego, który wydawał mu się okropną ideą. Co do innych, to faktycznie poruszali oni często problemy filozoficzne. Ale czy można to nazwać holograficznym wszechświatem, opartym na polu informacji nie powiedział bym. Prędzej już zbliżona jest do tego idea wszechświata jako swoistego fraktala Davida Bohma. Który pisał że w najmniejszej części, odbita jest całość ;)
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 09 sty 2021, 19:05

https://zasoby1.open.agh.edu.pl/dydakty ... rafie.html Ależ oczywiście, że ci fizycy stworzyli filary dla fizyki kwantowej, nikt temu nie zaprzecza! Także nie zaprzeczamy temu, że wnioski nasuwające się z ich prac prowadzą w kierunku holograficznej budowy wszechświata, za którą odpowiada Świadomie kierowany ruch światła i informacji. Sama w oparciu o swoje doświadczenia poparłam ten kierunek, a w naszej książce uczona dokładnie dopasowała konkretne zjawiska z moich przeżyć do zasad fizycznych, które się w nich ujawniały. Sama je zaobserwowałam. Ale na litość co Ty piszesz zebulonow07? Tworzysz nową biblię, religię, przemawiasz głosem Boga? Przejrzałeś Najwyższą Świadomość Rzeczy i wszystkie Jej Prawa? A może ci naukowcy przejrzeli choć skruszeni nie byli w stanie nawet odgadnąć czy Bóg gra w kości czy nie, ani skąd pojawia się to upiorne oddziaływanie na odległość próbując omijać ten problem, kłócąc się o to pomiędzy sobą. Stawiasz siebie na Jego/ Boga pozycji ? Słowa z Biblii rzucane jak klątwa mają to wszystko tworzyć? Bo nadasz im taką moc i nazwiesz Tą informacją? Udowodnione naukowo? haha Czyli co wstępujesz na górę i tworzysz sobie świat, rozkazujesz, rzucasz klątwy i dzieje się? Bo wiesz jak to zrobić, nauka udowodniła? Weź spuść z tonu i zastanów się.
zebulonow07
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: zebulonow07 » 10 sty 2021, 10:28

@danut, @oleks24f
Teraz negując i manipulując biblijną prawdę ostateczną, świadomie czynicie falowe zakłócenia w systemie, które są źródłem wszelkich dramatów, cierpień i śmierci, za które na pewno poniesie się konsekwencje.
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 10 sty 2021, 10:47

zebulonow07 pisze:@danut, @oleks24f
Teraz negując i manipulując biblijną prawdę ostateczną, świadomie czynicie falowe zakłócenia w systemie, które są źródłem wszelkich dramatów, cierpień i śmierci, za które na pewno poniesie się konsekwencje.

Powołujesz się na Biblię a sam wyraźnie zaprzeczasz i łamiesz wypisane w niej zasady "Ap 22,18-19 Ja każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi, zaświadczam: Jeśli ktokolwiek coś tu doda, Bóg ześle na niego plagi opisane w tej księdze. A jeśli ktoś usunie coś ze słów księgi tego proroctwa, Bóg odsunie go od drzewa życia i usunie z Miasta Świętego, które są opisane w tej księdze." Zatem?
zebulonow07
Bywalec
Bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: zebulonow07 » 10 sty 2021, 10:54

danut pisze:
zebulonow07 pisze:@danut, @oleks24f

Powołujesz się na Biblię a sam wyraźnie zaprzeczasz i łamiesz wypisane w niej zasady "Ap 22,18-19 Ja każdemu, kto słucha słów proroctwa tej księgi, zaświadczam: Jeśli ktokolwiek coś tu doda, Bóg ześle na niego plagi opisane w tej księdze. A jeśli ktoś usunie coś ze słów księgi tego proroctwa, Bóg odsunie go od drzewa życia i usunie z Miasta Świętego, które są opisane w tej księdze." Zatem?

Wskaż zaprzeczeniom i łamaniu zasad?
danut
VIP
VIP

Postautor: danut » 10 sty 2021, 11:02

A czytać nie umiesz? Przekształcasz każde słowo z Biblii, dodajesz wciąż maniakalnie informacja, nośnik informacji, wibracja itp. słowa. A wiesz dlaczego jest to ostrzeżenie? Po to, by nie dodawać, ani nie ujmować słów Biblii? Tłumaczący strzegli tej zasady , bo każde takie manipulowanie słowami utrudnia interpretacje tego co autor miał na myśli, narzuca swój wymysł do tego i zmienia sens zdań.

Wróć do „Chrześcijaństwo”