NASA tuszuje informacje o UFO!

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Draco Lander
Maskotka
Maskotka
Podziękował: 49 razy
Podziękowano: 72 razy

Re: NASA tuszuje informacje o UFO!

Postautor: Draco Lander » 10 maja 2016, 10:58

To że NASA ukrywa to wszystko to jest sprawa oczywista i trzeba być głupim, żeby tego nie dostrzegać.

Dying for salvation;
With dedication!
No capitulation;
Annihilation!
Mother's commendation;
Reincarnation!
Valhalla is your destination!

Obrazek
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 283 razy
Podziękowano: 255 razy

Postautor: oleks24f » 10 maja 2016, 11:10

Miejmy nadzieje, że kiedyś pięknego dnia, gdy wszelkie tego typu dane stracą już swoją kluzulę tajności, zostaną one udostępionione opinii publicznej. Na razie niestety, wiele rzeczy jest ukrywanych. A społeczeństwo niestety utrzymywane jest w niewiedzy, nawet i wielu innych kwestiach, nie tylko tych dotyczących UFO. Ale to już materiał na osobnego posta. :D
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
омїкяои★

Postautor: омїкяои★ » 10 maja 2016, 14:28

oleks24f pisze:Miejmy nadzieje, że kiedyś pięknego dnia, gdy wszelkie tego typu dane stracą już swoją kluzulę tajności, zostaną one udostępionione opinii publicznej. Na razie niestety, wiele rzeczy jest ukrywanych. A społeczeństwo niestety utrzymywane jest w niewiedzy, nawet i wielu innych kwestiach, nie tylko tych dotyczących UFO. Ale to już materiał na osobnego posta. :D

Prawda, społeczeństwo w wielu aspektach jest utrzymywane w niewiedzy ale powody wcale nie muszą być iście "konspiracayjne". Czasami są wręcz prozaiczne. Dla przykładu nie ujawnia się kilka faktów historycznych (chociażby nt. tego kto pierwszy odkrył grobowiec Tuttenhamona lub Amerykę, czy informacje na temat wielu osób z czasów IIWŚ) żeby nie zmieniać ogólnej wiedzy gdyż wymagało by to aktualizacji poglądów, książek czy innych źródeł wiedzy. To jest spory wysiłek żeby zaktualizować wiedze na jakiś temat. Dlatego niektórzy dochodzą do wniosku, że lepiej aby wszystko zostało tak jak jest, szkoda zachodu. To jest bardzo niedobre podejście.
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP

Postautor: oleks24f » 10 maja 2016, 17:12

Takie podejście tylko chamuje nasz rozwój, i jeśłi taka tendencja będzie się utrzymywać to jeszcze długo nie odkryjemy wielu tajemnic Wszechświata. Dodatkowo następne pokolenia, nasze dzieci i potem dalej idąć również i wnuki, dalej będą powtarzać nieaktualne i dawne informacje, poglądy i idee.

Galilieusz
омїкяои★

Postautor: омїкяои★ » 10 maja 2016, 18:37

Istotnie. To hamuje ludzi przed jakby zmianą swojej mentalnośći, przed zmianą światopoglądu, przed spojrzeniem na życie, istnienie i sens tego wszystkiego, z innej perspektywy. Lepiej żeby ludzie niewolniczo harowali 8 godzin dziennie, patrzyli na bzdury w TV i nie myśleli. To ma swoje zastosowanie ale korzystne tylko dla wąskiej grupy osób na świecie, bardzo negatywne dla całej populacji.
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP

Postautor: oleks24f » 10 maja 2016, 18:51

Racja, niestety zauważ że nawet w samej nauce, wiele nowych koncpecji jest odrzucanych a priori, tylko dla tego że nie pasują pod ciągle powtarzane w kółko dogmaty. To takie myślenie w systemie zamkniętym, co jeszcze bardziej przykre, wiele z tych koncepcji jest przyjmowanych wiele lat po ich opublikowaniu i śmierci ich twórcy.

A co do telewizji to już wogóle dramat, ludzie tracą tylko na nią czas, podczas których mogli by się dowiedzieć czegoś nowego, poczytać, nauczyć się czegoś. A tak oglądają tylko te badziewne serialiki, których pelno się namnożylo ostatnio i inne głupoty. A potem jak są świadkami jakiś ciekawych zjawisk, to nawet nie wiedzą czym one są.

Ostatnio nawet na moich studiach, mam dziwne wrażenie, czy przypadkiem na tej mojej Biologii nie nuczyłem się wszystkiego co mi potrzeba i czy teraz po prostu nie powtarzam w kółko tego samego. Wiele przedmiotów praktycznie mówi o tym samym ciągle. Przez to mam nieodparte wrażenie że ta moja uczelnia nie zaoferuje mi już chyba niczego nowego. Wiele intrugujących tematów przyrodniczych nawet nie jest u mnie poruszanych, niestety tak jak by ich nie było. Już nawet nie wspmniałem i o tym, że ten mój Uniwersytet Gdański wieloma dziedzinami wiedzy się zajmuje wogóle. I to tymi ,które mnie najbardziej interesują. :D

Galilieusz

Wróć do „Obserwacje”