Wiązka światła z Ziemi wystrzelona w kierunku UFO na orbicie

Moderator: Redaktorzy

омїкяои★

Wiązka światła z Ziemi wystrzelona w kierunku UFO na orbicie

Postautor: омїкяои★ » 20 kwie 2016, 4:46

Wiązka światła lecąca w kierunku obiektu.jpg
Wiązka światła lecąca w kierunku obiektu.jpg (83.02 KiB) Przejrzano 649 razy

16 Kwietnia bieżącego roku na jednym z przekazów pochodzących z Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS) zaobserwowano nietypowe zdarzenie. Mianowicie na obrazie widać wyraźnie obiekt wiszący w przestrzeni w bezruchu, a następnie wiązkę światła, która wygląda jakby została wystrzelona w kierunku obiektu. Wygląda to tak jakby coś teleportowało się z powierzchni Ziemi do owego obiektu.

Na ujęciach można dostrzec bardzo wyraźnie coś co przypomina wiązkę światła, która zdawała się zostać wyemitowana z powierzchni naszej planety. Ponad to, uchwycony został także niezidentyfikowany obiekt znajdujący się na orbicie okołoziemskiej, w kierunku którego wiązka światła została wystrzelona. Zaraz po tym wydarzeniu dziwny obiekt widziany w przestrzeni kosmicznej znika.

Ujęcie z ISS.jpg
Ujęcie z ISS.jpg (163.38 KiB) Przejrzano 649 razy


Opinie na ten temat są podzielone. Część opinii oponuje za hipotezą, że to co widzimy na zdjęciach było próbą zestrzelenia obiektu w przestrzeni kosmicznej. Nie byłby to pierwszy raz kiedy za sprawą Międzynarodowej Stacji Kosmicznej nagrano filmik, który jak się wydaje uwiecznia próbę zestrzelenia niezidentyfikowanego obiektu latającego.

Zbliżenie na tajemniczy, niezidentyfikowany obiekt latający.jpg
Zbliżenie na tajemniczy, niezidentyfikowany obiekt latający.jpg (167 KiB) Przejrzano 649 razy


Obserwacja ta została udokumentowana i zgłoszona do organizacji MUFON, która od 17 Kwietnia tego roku widnieje w rejestrach pod zarejestrowanym numerem 75904. Zdjęcia zostaną poddane dalszym analizom aczkolwiek niewielka jest szansa aby znaleźć na nich coś więcej. Ten przypadek ponownie obudził dyskusje na temat obecności niezidentyfikowanych obiektów latających w pobliżu Ziemi.

Analiza wiązki światła.jpg
Analiza wiązki światła.jpg (45.19 KiB) Przejrzano 649 razy


A jakie jest wasze zdanie na ten temat, czy była to kolejna próba zestrzelenia niezidentyfikowanego obiektu latającego czy może coś innego.


MUFON, NASA, ISS
Awatar użytkownika
fenikste
Łowca
Łowca
Posty: 124
Rejestracja: 10 paź 2018, 18:55
Lokalizacja: Małopolska,Wadowice
Podziękował: 9 razy
Podziękowano: 13 razy

Re: Wiązka światła z Ziemi wystrzelona w kierunku UFO na orbicie

Postautor: fenikste » 16 maja 2019, 18:32

Dobrze napisane "próba" amerykanie już dawno wiedzą ze nie posiadają broni by zestrzelić coś szybszego od konwencjonalnego pocisku , poza tym też broń energetyczna nie wchodzi tu w grę więc nawet jak zrobimy jakiś super laser to na nie wiele się to zda hah, oczywiście że to powrót czujki do statku :)

Wróć do „Obserwacje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość