ORBY

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
zołza
Nowy
Nowy
Podziękował: 6 razy

ORBY

Postautor: zołza » 14 mar 2016, 10:55

Witam serdecznie. Ostatnio dużo rozmawiałam z koleżanką na temat tego zjawiska i po powrocie do domu zrobiłam mały eksperyment. Włączyłam kamerę w telefonie i zaczęłam nagrywać. Na początku nic ciekawego się nie wydarzyło, więc postanowiłam trochę podkręcić atmosferę i zachęcać do ujawnienia się energii. Powiedziałam tak - CHCIAŁABYM ZOBACZYĆ MOJEGO ANIOŁA STRÓŻA, KTÓRY MNIE CHRONI, zaraz po skończeniu zdania, ze ściany na wprost mnie wyleciała energicznie szara kulka wprost moją stronę. Nagranie powtórzyłam na drugi dzień z tym samym pytaniem, znów się pojawiło zaraz po skończeniu zdania. Różnie się pisze, że to duchy, nieznana energia, a nawet Anioły. Czy ktoś z Was miał podobne doświadczenia?? Co o tym sądzicie??
Awatar użytkownika
fenix8874
VIP
VIP
Podziękował: 82 razy
Podziękowano: 43 razy

Re: ORBY

Postautor: fenix8874 » 17 mar 2016, 17:17

Uważam,że większość kul pojawiąjących się na zdjęciach to jednak zanieczyszczenia,kurz,wilgoć,pyły itp.
No,ale istnieją prawdziwe orbsy o podłożu paranormalnym.Ukazują się nam wtedy byty z innych wymiarów.
Bardzo prawdopodobne jest ukazanie się ich,gdy je przywołujemy myślami.

Wróć do „Obserwacje”