Wysyłanie myśli

Moderator: Redaktorzy

Haberek60opik
Nowy
Nowy
Podziękował: 15 razy
Podziękowano: 1 raz

Wysyłanie myśli

Postautor: Haberek60opik » 24 sty 2020, 13:09

Wysyła pewna osoba myśli falami nyślowymy
Zmienia obraz w internecie Yotube
Czy też WhatsApp
Jak już zmieni wysyłając te fale
Mam szereg nie mających składu snów bez sensnu
Przestawia moja podświadomość
Ma ktoś myśl by temu przeciwstawić się zablokować
danut
VIP
VIP
Podziękował: 303 razy
Podziękowano: 168 razy

Re: Wysyłanie myśli

Postautor: danut » 24 sty 2020, 22:27

Tak. Miałam z tym do czynienia. Oczywiście, naprawdę to nie zmienia ona obrazów w internecie, ale działając na Twoją świadomość zmienia Ci postrzeganie. Polecam - Zerwać całkowicie kontakt z tą osobą, nie reagować na to co pisze, czy mówi, nie wypytywać o nią, by ktoś inny nie dostarczał ci jej fal myślowych, usunąć się z jej pola przesyłu. Dobrze to ująłeś - przestawia podświadomość, a raczej polega to na tym, że steruje bodźcami informacyjnymi tak byś nie odebrał ich prawidłowo. To jest taki trik- budują ludzie ludziom odpowiednie napięcie nerwowe, usypiają ich czujność specjalnie odwracając uwagę od istoty rzeczy np. robiąc szum wokół sztucznie wygenerowanego problemu, by ukryć nim jakiś swój podstęp, robią to z taką premedytacją, że w końcu doprowadzają cię do wariacji myśli, a te już potrafią tworzyć sobie przeróżne i nielogiczne obrazy. Na tym bazują wszelacy magowie, czarownicy, jak myślisz czym są wszelakie rytuały z okrzykami i bębnami? - Skupieniem uwagi nie na tym co istotne, zahamowaniem logicznego myślenia. Nawet Twoje myślenie o tej osobie potrafi coś naszkodzić, zatem wymaż ją ze swoich myśli.

Wróć do „Dyskusje”