Aliexpress

Linki do ciekawych stron, serwisów itp.

Moderator: Redaktorzy

Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Podziękował: 63 razy
Podziękowano: 98 razy
Kontaktowanie:

Aliexpress

Postautor: Sk1nny_B0y » 19 lut 2016, 17:59

Temat dla tych którzy nie znają lub wachają się zrobić zakupy na Aliexpress.

A więc dla tych którzy nie wiedzą jest to tak jakby "Chińskie allegro" można dam dostać praktycznie wszystko ( oprócz alko, fajek, i bronii) no chyba że czegoś nie wiem 8).

Rzeczy kosztują tam czasem nawet 3x taniej niż u nas na serwisach aukcyjnych, przykładowo dosyć popularny w polsce tani smartwatch kosztuje w granicach do 150zł, taki sam na aliexpress możemy dostać za już około 60zł. Gdyż u nas zwykle to sprzedający podnosi cenę.

Co do zakupów, ceny są ustawione w dolcach ( $$ ), ale można zmienić na euro jak ktoś woli itp, ( PLN - Nie ma ). Co do wysyłki u większości sprzedawców wysyłka jest za DARMO więc nawet jeśli kupimy coś o wartości 0,40$ to i tak mamy wysyłkę za darmo.

Płatności w serwisie mamy różne dla nas najlepsza opcja to Przelewy24, wybieramy nasz bank i od razu mamy podaną kwotę w złotówkach jaką zapłacimy za dany towar, wszystko odbywa się bezpiecznie.

Przesyłki średnio idą około 2 tygdonie, sam zamawiałem już pare rzeczy i wszystko przyszło bez jakichkolwiek problemów odpowiednio zapakowane.

Jeśli w ciągu 60dni nie otrzymamy towaru, otrzymamy zwrot kasy. Kupując na alie robimy to co na np na allegro, spradzamy komentarze i ilość komentarzy im więcej tym lepiej.

Z tego co wiem, sklep na alie nie otrzyma kasy dopóki nie potwierdzimy że otrzymaliśmy towar i jest on zgodny z opisem, po otrzymaniu towaru, wystawiamy komentarz i potwierdzamy otrzymacie zgodnego towaru.

Ze swojej strony polecam.

Link do sklepu - http://aliexpress.com
So put your hands up high
And wave 'em side to side,
And when I pull out the nine
You better wave bye bye...

Obrazek
омїкяои★

Re: Aliexpress

Postautor: омїкяои★ » 19 lut 2016, 18:22

Ciekawa opcja. Świetna alternatywa dla alledrogo.
Awatar użytkownika
Risto
Administrator
Administrator
Podziękował: 177 razy
Podziękowano: 33 razy
Kontaktowanie:

Postautor: Risto » 19 lut 2016, 18:52

Teraz są promocje na LeTV i kusi kusi

LeTV x600 16GB za 136$ http://en.jd.com/product/897445.html
LeTV x600 32GB za 157$ http://en.jd.com/product/897442.html

Już nawet sobie przewalutowałem i do poniedziałku sobie daję czas :)
Zemścia
Hostessa
Hostessa
Podziękował: 8 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Zemścia » 19 lut 2016, 19:06

Tak tak, a ciuchy przychodzą niezgodne z opisem, inny rozmiar i całkiem inny materiał. Nie polecam ;(
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Kontaktowanie:

Postautor: Sk1nny_B0y » 19 lut 2016, 20:36

Zemścia pisze:Tak tak, a ciuchy przychodzą niezgodne z opisem, inny rozmiar i całkiem inny materiał. Nie polecam ;(

Bo oni mają inne rozmiarówki niż my. Mi wszystko spoko przychodzi bez problemów.

Obrazek
Zemścia
Hostessa
Hostessa
Podziękował: 8 razy
Podziękowano: 11 razy

Postautor: Zemścia » 19 lut 2016, 20:45

CONAN pisze:
Zemścia pisze:Tak tak, a ciuchy przychodzą niezgodne z opisem, inny rozmiar i całkiem inny materiał. Nie polecam ;(

Bo oni mają inne rozmiarówki niż my. Mi wszystko spoko przychodzi bez problemów.

Ty się nie udzielaj bo ty wszystko za duże kupujesz xD a poza tym nie chodzi o rozmiar tylko o jakość tkanin z których są wykonane, całkiem inny materiał i wykonanie :p
Awatar użytkownika
Sk1nny_B0y
VIP
VIP
Kontaktowanie:

Postautor: Sk1nny_B0y » 19 lut 2016, 21:03

Zemścia pisze:
CONAN pisze:

Ty się nie udzielaj bo ty wszystko za duże kupujesz xD a poza tym nie chodzi o rozmiar tylko o jakość tkanin z których są wykonane, całkiem inny materiał i wykonanie :p

Bo ja noszę XXL/XXXL a nie jakieś M-ki i potem cycki Ci się nie mieszczą, no to nie kupuj tak ubrań jak jakość z pupy :D

Obrazek

Wróć do „Linki”