Witam

Jesteś nowy ? Przywitaj się z nami !

Moderator: Redaktorzy

Grizzly
Nowy
Nowy

Witam

Postautor: Grizzly » 01 paź 2018, 19:21

Witam wszystkich !
Uwielbiam tematykę zjawisk paranormalnych, a w szczególności lubię odwiedzać opuszczone miejsca owiane tajemnicą i legendami.
Mam nadzieję że znajdę tutaj osoby z którymi będę mógł podzielić swoje doświadczenia.

Uwielbiam wędrówki po lasach, szczególnie w miejsca które mają jakąś ciekawą historie :)
Jestem z Warszawy, jeżeli ktoś chciałby razem ze mną odwiedzać różne ciekawe miejsca na terenie województwa mazowieckiego, to bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
Chrupek
Sułtanka
Sułtanka
Podziękował: 24 razy
Podziękowano: 113 razy

Re: Witam

Postautor: Chrupek » 01 paź 2018, 20:03

Witaj w naszych skromnych progach :D. Baw się tu dobrze. Mam nadzieję, że lubisz tematykę religijno-filozoficzną, bo tym aktualnie żyjemy :D.
"Duch Święty jest rozszerzeniem zbawczej obecności Boga na całą ziemię. On jest drogą od Jednego do wielu, od środka do końca czasów, od centrum do końca ziemi" Hendrikus Berkhof

Obrazek
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 290 razy
Podziękowano: 262 razy

Postautor: oleks24f » 01 paź 2018, 21:01

Hej witamy mam nadzieję że znajdziesz u nas coś ciekawego dla siebie. A nóż coś z poza twoich zainteresowań rozbudzi w tobie chęć odkrycia czegoś nowego. :D

Kolegę Pavloxa alias Chrupka już poznałes, wprowadzi cię w zagadnienia Teologii to na pewno. :P
Ja zaś siedzę w Fizyce Teoretycznej i Kosmologii. Mam nadzieję że kojarzysz Teorie Kwantowe, M-Teoria, slawetne Struny i Hipetprzestrzen, alternatywne wszechświaty i ich zbiór nazywany Multiversum. Którego częścia jesteśmy to mój żywioł. Choć hehh formalnie z wykształcenia jestem biologiem. Choć takim co ja porzucił i zakochał się w Fizyce. :P

Więc rozgosc się i baw się dobrze!!
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
danut
VIP
VIP
Podziękował: 287 razy
Podziękowano: 156 razy

Postautor: danut » 01 paź 2018, 21:55

Witaj :)

Wróć do „Przywitaj się !”