Witam

Jesteś nowy ? Przywitaj się z nami !

Moderator: Redaktorzy

Grizzly
Nowy
Nowy

Witam

Postautor: Grizzly » 01 paź 2018, 19:21

Witam wszystkich !
Uwielbiam tematykę zjawisk paranormalnych, a w szczególności lubię odwiedzać opuszczone miejsca owiane tajemnicą i legendami.
Mam nadzieję że znajdę tutaj osoby z którymi będę mógł podzielić swoje doświadczenia.

Uwielbiam wędrówki po lasach, szczególnie w miejsca które mają jakąś ciekawą historie :)
Jestem z Warszawy, jeżeli ktoś chciałby razem ze mną odwiedzać różne ciekawe miejsca na terenie województwa mazowieckiego, to bardzo proszę o kontakt.
Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
Chrupek
Sułtanka
Sułtanka
Podziękował: 23 razy
Podziękowano: 105 razy

Re: Witam

Postautor: Chrupek » 01 paź 2018, 20:03

Witaj w naszych skromnych progach :D. Baw się tu dobrze. Mam nadzieję, że lubisz tematykę religijno-filozoficzną, bo tym aktualnie żyjemy :D.
Ześlij światłość i wierność swoją: niech one mnie wiodą, niech mnie przywiodą na Twą górę świętą i do Twych przybytków
Obrazek
Awatar użytkownika
oleks24f
VIP
VIP
Podziękował: 283 razy
Podziękowano: 255 razy

Postautor: oleks24f » 01 paź 2018, 21:01

Hej witamy mam nadzieję że znajdziesz u nas coś ciekawego dla siebie. A nóż coś z poza twoich zainteresowań rozbudzi w tobie chęć odkrycia czegoś nowego. :D

Kolegę Pavloxa alias Chrupka już poznałes, wprowadzi cię w zagadnienia Teologii to na pewno. :P
Ja zaś siedzę w Fizyce Teoretycznej i Kosmologii. Mam nadzieję że kojarzysz Teorie Kwantowe, M-Teoria, slawetne Struny i Hipetprzestrzen, alternatywne wszechświaty i ich zbiór nazywany Multiversum. Którego częścia jesteśmy to mój żywioł. Choć hehh formalnie z wykształcenia jestem biologiem. Choć takim co ja porzucił i zakochał się w Fizyce. :P

Więc rozgosc się i baw się dobrze!!
"we Wszechświecie istnieje
nieskończona liczba światów podobnych, jak i niepodobnych do naszego".

Epikur (341 -270 rok p. n. e.).

Matematyka jest alfabetem, za pomocą którego Bóg opisał wszechświat
Galilieusz
danut
VIP
VIP
Podziękował: 268 razy
Podziękowano: 152 razy

Postautor: danut » 01 paź 2018, 21:55

Witaj :)

Wróć do „Przywitaj się !”